Hakkımızda

Vinolet Saç ve Cilt Bakım Ürünleri

Hakkımızda

2009 yılında İzmir Menemen’ de aktar dükkanı, bitkiler ve doğa sevgisi ile başlayan serüvenimiz insanların ihtiyacını gerçekten karşılayabilecek kalitede ve standartta ürün çıkarma isteği sayesinde 2013 yılında kurduğumuz promo sağlık kişisel bakım ürünleri şirketi çatısı altında Vin’olet tescilli markasının doğması oldu. 
2013 yılında Vin’olet Promo olarak, Vinolet, saç ve cilt bakım ürünlerini insanların memnuniyetine sunduk. Aldığımız teşvik edici geri dönüşler ürünlerin kalitesini ve müşteri memnuniyetinin yüksek olduğunu gösterdi. Bu bizim için çok önemliydi. Çünkü; Sağlığınız bizim için çok önemli. 
Sonrasında ise işinde tamamen profesyonel ekibimizi kurduk. Yelpazemizi genişleterek, bayilikler veren, ARGE çalışmaları yapan kurumsal bir kuruluş olma yolunda ilerleme kararı aldık. 
Şimdi ise, gelen talepler üzerine Ege Bölgesi başta olmak üzere tamamen doğal ve paraben içermeyen Vin’olet, saç ve cilt bakım ürünlerini Türkiye’nin her bir noktasına ulaştırmak için çalışıyoruz ve çabalıyoruz.

iletişim Formu

İnsan sağlığı için doğal, saç ve cilt bakımı çok önemlidir!

Ürünlerimiz

Ayrıntılı Bilgi